Pamukyeri mah. Mustafa Kemal Blv. no:235/2, 07400 Alanya/Antalya
trende
Bizi Tanımak İster misiniz?

Endüstriyel Sanayi Tipi Çelik Tencere Taban Tamiri

Tencere taban tamiri konusunda Türkiye'nin her köşesinden iş alımları yapılmaktadır . Endüstriyel sanayi tipi Helvane çelik tencere tamiri .

Yemek Kazanı Tamiri

Yemek kazanı tamiri hizmetleri tamamen garantili , endüstriyel tencere tamiri çözümleri

Tencere Tamiri

Tencere Tamiri büyük işletme sahiplerinin kar marjını gölgeleyen en büyük etken sebeplerden birisidir işletmelerde, özellikle mutfaklarda ki Yemek yapılan kazanlar dan, tavalar dan hatta FB bölümün deki Servis çatal, kaşık ve bıçakların, salata ile tatlı masalarının her zaman En yeni şekilde olması bir işletmenin olmazsa olmazları arasındadır.

Çelik Tencere Tamiri

Çelik tencere tamiri işlemleri tamamen fabrikasyon dur . 1990lardan bu yana kadar ki Geçen sürede İstanbul, Ankara, Bursa, Alanya ‘ da bir çok ilde hizmetler verdik ve en iyi şekilde vermeye devam ediyoruz. Otellerde bulunan kullanılan ekipmanların deforme olmasıyla bunların Sıfırlarının alınması firmaya fazladan maliyettir. Firmamız Deforme olan bütün Paslanmaz çelik ürünlerini ( çatal, kasık, bıcak, tencere, tava, havuz merdiveni, peçetelikler, kül tablası ) yani aklınıza gelecek bütün paslanmaz çelik ve krom ürünlerinin yenilemesini yapıyor ve hatta üstüne üstlük 2 yıl garanti veriyoruz.

Ürün Gruplarımız
Blog Yazılarımız
Powered by Embed Google Maps & https://casinonutangränser.se/

Ozdemir Polisaj
Pamukyeri mah. Mustafa Kemal Blv. no:235/2, 07400 alanya/Antalya
ozdemirpolisaj1(et)gmail.com
Firma Sahibi
Kaanhan DOĞAN
0555 196 45 38
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: