Pamukyeri mah. Mustafa Kemal Blv. no:235/2, 07400 Alanya/Antalya
trende

Alanya Bambu Tamiri

Ürün Fiyatı:
Bambu Tamircisi
Alanya Bambu Tamiri
Alanya Bambu Tamiri

Alanya Bambu Tamiri

Alanya bambu tamiri , Alanya bambu sandalye masa tamiri

Alanya bambu tamiri , hizmetlerinde yılların vermiş olduğu tecrübe ile her çeşit bambu imalatı yapmaktayız , Bambu ağaçlarımız tamamen yurt dışından özel üretim ağaçlardan temin edilmektedir .

Hizmetlerimiz arasında , bambu imalatı , bambu masa ve sandalye tamiri yapılmaktadır , ayrıca profesyonel olarak istenilen renklerde yine bambu tamircisi olan firmamız bünyesinde yapılmaktadır .

Alanya bölgesinde , Mahmutlar , Oba , Kestel , Side ve bütün bölgelere istenilen adreslere araç çıkarıp tamiri yapılacak bambu ürünler alınır yapılır geri teslim edilir , aynı şekilde sıfır ürünler içinde sipariş geçilmesi halinde teslimat seçeneğimiz bulunmaktadır .

Alanya Bambu Tamircisi

Alanya bambu tamircisi , olarak firmamız 30 yıla aşkındır siz değerli bölgemizde ki halkımıza hizmet etmektedir , yerimiz konaklı bölgesinde bulunmaktadır , her çeşit özel projeli ürünlerin imalatı ve tamiri yapılmaktadır .

Alanya bambu tamiricisi

Alanya Bambu Tamircisi

Alanya bölgesinde Mahmutlar , Konaklı , Side Kestel ve birçok bölgeye nakliye hizmeti ile hızlı güvenli ve en uygun fiyatlar ile her türlü bambu masa sandalye tamiri ihtiyaçlarınız için tek adres .

Alanya Bambu Tamircisi Nerde ?

Alanya bölgesinde bambu tamiri yapan firmamızın adresi , Pamukyeri mahallesi M.Kemal Bulvarı no:235/1 ‘ dir . Bambu tamiri yapan yerler Alanya bölgesinde yaygın bir meslek grubu değildir , bölgemizde bu mesleği tamir tadilat ve imalat anlamında en iyi şekilde yapanlardan bir firmayız .

Sayısız hem Otellerden hem yerel halktan referansımız bulunmaktadır , uygun fiyatın kalite ile tam olarak birleştiği bir tamirat atölyesidir .

Alanya da Bambu Tamircisi Nerde ?

Alanya bölgesinde bambu tamiri yapan firmamızın adresi , Pamukyeri mahallesi M.Kemal Bulvarı no:235/1 ‘ dir

Bambu Tamiri Nasıl Yapılır ?

Bambu tamiri nasıl yapılır ? sorusuna karşılık tamir olacak deforme bölge kesinlikle üründen ayrılır , örneğin tamir olacak ürün bir sandalye ise bu sandalyenin sağ ayağında deforme varsa ayak yerinden alınır ve sıfır şekilde tekrardan ayak yapılıp tamir edilir .

Bambu Tamiri Nasıl Yapılır ?

Bambu tamiri nasıl yapılır ? tamire ihtiyacı olan bambu ürünü hasarlı bölümü asla tekrardan kullanıma kazandırılmaya çalışılmaz bunun yerine hasarlı parça sökülür yeni bambu dizayn edilir .

Bambu Tamiri Nasıl Yapılır ?
Bambu tamiratlarında kesin kural hasarlı bölge tekrar kullanılmaz yeni bambu ile değiştirilir .
Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
    Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: