Pamukyeri mah. Mustafa Kemal Blv. no:235/2, 07400 Alanya/Antalya
trende

Bakır Nasıl Parlatılır ?

01.05.2022
616
Bakır Nasıl Parlatılır ?

Bakır Nasıl Parlatılır ?

Bakır nasıl parlatılır ? bakır eşyalar günümüzde halen popüleritesi yüksek ürünler arasındadır bakır madeninin içerisinde demir bulunduğundan dolayı ne yapılırsa yapılsın kararma yapması gayet normaldir , kararma yapan bakırın temizlenmesi için özel bakır polisajı uygulanmalıdır .

Bakır ürünleri kalaylama eski bir yöntem olup kısa süreli temizleme ve parlaklık kazandırmaktadır , bunun yerine bakır polisajı ile bakır eşyaları ilk günkü hali ile kullanmak daha sağlıklıdır .

Bakır nasıl parlatılır ve temizlenir sorusu için firmamız ile iletişime geçerek bakır ürünlerin temizlenmesi ve parlatılması hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Bakır Nasıl Parlatılır ?

Bakır Nasıl Temizlenir Ve Parlatılır

Bakır madeni tamamen oksitlenmeye ve kararmaya müsait bir maden olduğu için temizleme sonrası da tekrar kararma yapacaktır bunun önüne geçip bakır eşyaları uzun süre parlak ve temiz tutabilmek adına firmamız ile iletişime geçip parlatma ve temizleme işlemi sonrasında özel teknikler kullanarak yapmış olduğumuz bakır koruma uygulaması hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz .

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: