Pamukyeri mah. Mustafa Kemal Blv. no:235/2, 07400 Alanya/Antalya
trende

Buz Makinesi Tamiri – Yetkili Servisi

31.10.2022
692
Ürün Fiyatı:
Buz Makinesi Tamircisi
Buz Makinesi Tamiri
Buz Makinesi Tamiri – Yetkili Servisi

Buz Makinesi Tamiri

Buz makinesi tamiri , Alanya bölgesi buz makinesi yetkili servisi .

Buz Makinesi Tamiri

Buz makinesi tamiri , yapmakta olan firmamız endüstriyel soğutma sektöründe ki tüm cihazların teknik servis arıza , bakım ve onarım işlemlerini yapmaktadır . Alanya bölgesinde aktif rol alan firmamız yılların verdiği tecrübe ile binlerce başarılı arıza operasyonu icra etti .

Makine arızası tespiti için öncelikle arızalı makine incelemeye alınmalıdır ancak teknik inceleme sonucu arıza tespit edilebilir . Buz makinası tamiri ve tamircisi olan firmamızla ücretsiz danışma ve arıza tespiti için iletişime geçebilirsiniz .

Buz Makinası Tamircisi

Buz makinası tamircisi , olarak yıllardır Alanya bölgesinde hizmet veren firmamız her türlü elektronik endüstriyel cihazların soğutma ve ısıtma makinelerinin tamir , bakım ve arıza tespit işlemlerini yapmaktadır . En uygun fiyatlar ile mutlaka ücretsiz arıza tespit hizmetlerimizden faydalanın .

Buz makinesi genel manada arıza yapmasının ve buz vermemesinin sebebi havasız ortamda bulundurulmasıdır . Makinanın önü arkası açık olmalı ve sürekli hava akışı olmalıdır .

Buz Makinesi Neden Bozulur ?

Buz makinesi neden bozulur ? sorusunun cevabı makinenin önü arkası kapalı olması durumunda makine etrafına hava akışı sağlanmamasından kaynaklı bozulur .

Buz makinesi neden bozulur ? sorusunun cevabı
Buz Makinesi Neden Bozulur ?

Buz Makinesi Bozulma Sebepleri

Aslında burada makinenin buz vermemesi gibi çeşitli sorunlar olabilmektedir , bunun gibi onlarca sorun olmaktadır sorunların en temel sebepleri ise ;

  • Makine havasız kalmış olabilir .
  • Havası azalmış olabilir .
  • Elektriksel aksam kontrol edilmeli .
  • Fiziki ortam sıcaklığı .
  • Beyin ile alakalı problemler olabilir .

yukarda ki sebepler gibi onlarca sebep türetebiliriz ancak asıl sonuca teknik inceleme sonucu karar vermek en makul olandır .

Buz Makinesi Neden Buz Vermez ?

Buz makinesinin buz vermeme sebebi elektriksel aksamda ki bir arıza sebebi olabilir , teknik detaylı inceleme sonucu bunu bildirmek en doğru olan yöntemdir .

Buz makinesi çeşitleri arasında Brema · Caso · Frozy · Ice O Matic · İnoksan · Kastel · Manitowoc gibi Fagor çeşit markalar bulunmaktadır , tüm bu markaların buz makinesi ürünlerinin yetkili servisi bakım tamir işlemleri firma bünyemizde yapılmaktadır .

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
    Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: