Pamukyeri mah. Mustafa Kemal Blv. no:235/2, 07400 Alanya/Antalya
trende

Çatal Kaşık Bıçak Parlatma – Polisaj Tekniği

Çatal Kaşık Bıçak Parlatma – Polisaj Tekniği

Çatal Kaşık Bıçak Parlatma

Çatal kaşık bıçak parlatma polisaj tekniği , Özdemir Polisaj firması olarak çatal kaşık ve bıçaklar üzerinde oluşan su lekeleri hatta kılcal çiziklerin hepsi giderilmektedir . İleri düzey polisaj teknikleri ile çatal kaşık bıçak parlatma işlemini 32 yıllık tecrübemiz ile devam ettirmekteyiz , Türkiye’nin her köşesine hizmet veren firmamız Antalya / Alanya bölgelerinde yüksek adetlerde iskontolu fiyat uygulamaları yapmaktadır .

Çatal kaşık bıçak parlatma işlemleri Özdemir Polisaj firması ile restoran ve işletmelere özel fiyatlandırmalar ile . Çatal kaşık parlatma işlemleri tamamen profesyonel ekipmanlar ile yapılmaktadır . Çatal kaşık nasıl parlatılır ?
Çatal Kaşık Bıçak Parlatma

Çatal Kaşık Nasıl Parlatılır ?

Çatal kaşık nasıl parlatılır sorusunun en güzel cevabı aslında ev tipi bunun çok mümkün olmadığı ancak profesyonel ekipmanlar sayesinde bunun gerçekleştirilebileceğidir .
Çatal kaşık nasıl parlatılır

Restoran ve diğer tesisler için bir işletmenin kalitesi aynı zamanda hijyen açısından ne kadar önem verdiğini gösteren en önemli etken çatal kaşık ve bıçak takımlarının temiz çiziksiz ve parlak olmasından geçmektedir . Özellikle içinde bulunduğumuz bu salgın döneminde tesislerin bu konulara çok dikkat etmesi gerekmektedir , çatal kaşık parlatma hususunda mutlaka profesyonel hizmet almaları gerekmektedir . Çatal ve kaşık üzerinde oluşan çizikler ciddi sağlık sorunlarına yol açtığı gibi aynı zamanda müşteri potansiyelini de olumsuz yönde etkilemektedir .

Çatal Kaşık Bıçak Üstündeki Çizikler Nasıl Gider ?

Kullandığımız çatal kaşık ve bıçakların üzerinde oluşan çizikler ev ortamında giderilmesi mümkün değildir karbonat yada sirke vb. şeyler ile bu çiziklerin giderilmesi mümkün değildir tek çare profesyonel şekilde uygulama yapan polisaj firmalarıdır . Bir çok ev hanımı ve işletme sahiplerinin sorduğu sorudur çatal kaşık ve bıçaklar üzerinde ki çiziklerin nasıl giderileceği çatal kaşık takımlarında çizikler var ise mutlaka aşamalı olarak zımpara işlemine girmeli lakin zımpara işlemi ince detay ve teknik bir işlemdir bilgisiz şekilde yapılırsa takımlar tamamen çizilir çok kötü bir görünüm ortaya çıkar .

Çatal Kaşık Nasıl Temizlenir

Çatal kaşık nasıl temizlenir ? sıcak su dolu kap içerisine konulmuş çatal ve kaşıklar karbonat ile 10 dakika bekletilir ardından 3 5 damla limon damlatılıp 10 dakika daha bekleyip bulaşık makinesine atılır sonuç olarak daha parlak ürünler elde edilir .

Çatal kaşık parlatma – çatal kaşık üzerindeki çizikler nasıl giderilir – bıçak üzerindeki çizikler nasıl gider ? *çatal kaşık nasıl temizlenir ?* Alanya çatal kaşık parlatma – Antalya çatal kaşık bıçak parlatma* bıçak parlatma – çatal parlatma – kaşık bıçak parlatma

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
    Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: