Pamukyeri mah. Mustafa Kemal Blv. no:235/2, 07400 Alanya/Antalya
trende

Çelik Tencere Taban Yenileme

Çelik Tencere Taban Yenileme

Çelik Tencere Taban Yenileme

Çelik tencere taban yenileme , çelik tencere tamiri , çelik tencere tabanının yenilenmesi , deforme olan çelik tencereler için taban yenileme çözümleri
Çelik Tencere Taban Yenileme

Çelik tencere taban yenileme . Çelik tencereler uzun süre ocakta kaldıkları için taban yenileme ihtiyacına ihtiyaç duyulmaktadır . Tabanı düşen , bozulan , kırılan yada çatlayan çelik tencereler için en sağlıklı yöntem olan püskürtme taban yöntemi ile taban yenilemesi yapmaktır . Özdemir Polisaj firması farkı ile fiyat ve imalat garantili tencere taban yenileme işlemi yapılmaktadır .

Çelik tencerelerin kullanım hataları arasında ki en büyük sebep işletmelerin çelik tencereleri kostik ( asit ) havuzuna atmasından kaynaklı çelik tencere tabanlarında kopmalar ve düşme sorunları meydana gelmektedir . Yapıştırma taban yöntemi kesinlikle sağlıksız ve kısa süreli bir çözüm olmaktadır bu yüzden taban yenileme ile çelik tencerelerinizin ömrü minimum 5 sene artmaktadır .

Taban Yenileme Yöntemi

Çelik tencerelerin kullanım hatalarından kaynaklı tabanda oluşan kopmalar yada çatlamalar taban yenileme yöntemi ile tekrar kullanıma hazır hale gelmektedir . Çelik tencerelerin ömürleri en az 5 yıl bu yöntem ile uzamaktadır . Tabanlar yapıştırma olarak tamir edilirse aynı sorunlar kısa süre içerisinde tekrar eder ancak taban yenileme püskürtme taban yöntemi ile yapılan tamir sonucu çok daha etkili olarak kabul edilir .

Çelik Tencere Taban Tamiri

Çelik tencere taban tamiri . Endüstriyel alanda kullanılan çelik tencerelerin en büyük sorunları arasında taban tamiri ve taban yenileme ihtiyacı bulunmaktadır . Firmamız aracılığı ile tabanı düşen çelik tencerelerin taban yenileme işlemleri yapılmaktadır .

Çelik tencere taban tamiri , endüstriyel alanda ki çelik tencereler de ki tabanda ki düşme , kopma yada çatlama sorunları için taban yenileme ile taban tamir edilir .
Çelik Tencere Taban Tamiri

Çelik Tencere Tamiri

Çelik tencere tamiri , endüstriyel mutfakların yemekhane ve catering firmalarının olmazsa olmaz sorunları arasında gösterilmektedir , piyasada ki fiyat listelerine inatla esnaf yanlısı tutum ve tüm Türkiye’ye açılabilme amacı ile fiyat ve imalat garantisi veren Özdemir Firması çelik tencereler için en az 5 yıl iyi niyet garantisi vermektedir . Çelik tencerelerin sıfır fiyatının maliyetinin artmasıyla tamir ve geri dönüşüm alanları araştırılmaya başlanmış durumda haliyle bu sektörde genişlemelere yol açtığı gibi aracı firmalara ve komisyonculara da fırsat kapısı olmuştur .

Türkiye’de bu işi yapan kendimize has özel teknikler kullanan ilk ve tek firmayız hem fiyat olarak hem işçilik olarak çelik tencere taban tamiri konusunda başından sonuna kadar işçilimizin arkasında olmuşuzdur ve olmaya devam edeceğiz .

Çelik tencere tamiri , tabanı düşen kırılan ve kopan çelik tencerenin taban yenileme işlemi ile çelik tencere tamiri yapılır .
Çelik Tencere Tamiri
Çelik Tencere Taban Yenileme
Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
    Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: