Pamukyeri mah. Mustafa Kemal Blv. no:235/2, 07400 Alanya/Antalya
trende

Endüstriyel Tencere Tamiri | Garantili Üretim 5 Yıl İyi Niyet Garantisi

Ürün Fiyatı:
500 TL - 5000 TL 500
Kısa Süreli Avantaj
Endüstriyel Tencere Tamiri | Garantili Üretim             5 Yıl İyi Niyet Garantisi

Endüstriyel Tencere Tamiri

Endüstriyel tencere tamiri . Bu konu hakkında yaygın yapılan hatalardan bahsedilmesi gerekirse , ilk hata tencere tamirine sebep olan faktör işi biten tencerenin yere sert şekilde atılmasıdır . Aynı zamanda tencere temizleme işlemi diye adlandırılan durumda kostik ( asit kazanları ) içine atılan kazanlar ve ürünler ilk etapta parlamış gibi dursa da bu tamamen tencerenin kimyasını bozmaktadır .

Özdemir Polisaj / Endüstriyel Tencere Tamiri

Endüstriyel tencere tamiri . Tüm işletmelerin mutfaklarında yaşanan sorunların başında yemek yapılan tencere , kazan ve tavalarda oluşacak olan deformelerdir . Örneğin tencere tabanı düşmesi yada tencere kulpunun kırılmasıdır .

Özellikle Akdeniz Bölgesinden gelen yoğun talepler arasında tencere tamiri , tencere tadilatı gibi istekler yoğun şekilde gelmektedir . Tencere tabanı düştü tamir edilir mi ? yada tencere kulp tamiri nasıl olur ? gibi sorular ile defalarca kez karşılaşmaktayız .

Tencere Tamiri Hangi Ortamlarda Uygulanır .

Tencere Tamiri . Uygulama alanları arasında endüstriyel mutfaklar , toplu yemek yapılan işletmeler işin açığı tencerelerin ocaklardan saatlerce indirilmediği alanların hepsinde tencere tamiri uygulaması yapılır .

Endüstriyel Tencere Tamiri Sektörü Hataları

Endüstriyel tencere tamiri . Bu işlemin kullanıcı hatalarını göz ardı etmemek gerekiyor . Normal şartlarda yapıştırma taban olan tencereler oldukça dayanıksız oluyor . Birde üstüne tencerenin zemine sert şekilde atılması . Tada tencereyi temizlemek için içini dökülen soğuk su yapıştırma tabanın atmasına yol açaçaktır .

Dışı Yanan Tencere Nasıl Temizlenir ?

Çeşitli sebeplerden dolayı genellikle endüstriyel ocaklarda is atması çok olduğundan tencerelerin dışı yanmaktadır . Dışı yanan tencereler öncelikle bir tel vasıtasıyla güzelce kazınır . Sonrasında superfoam adı verilen etken madde ile temizlemesi yapılır ancak bu işlemlerin hepsi hem çok zaman alıcı hem tehlikeli işlemlerdir . Bu yüzden tencere tamiri işlemlerinde güvenilen firmalar aranmalıdır .

Tencere Taban Tamiri İşlemi

Tencere taban tamiri . Tencere taban tamiri alüminyum püskürtme taban tekniği ile gerçekleştirilen sanayi ortamında tamamen profesyonel ve teknik bir işlemdir . Uzun kullanımlar sonucu özellikle yapıştırma tabanların kısa ömürlü oluşlarından dolayı tencere tadilatı işlemine gereksinim duyulmaktadır .

Endüstriyel Tencere Tamiri .
Endustriyel Tencere Tamiri

Endüstriyel Tencere Tamiri .

Tencereye Kaynak Yapılır Mı ?

Bu sorunun cevabı tencerenin hangi bölgesinde deforme olduğunu belirlemeyle başlar . Tencere tamiri olması mümkünse örneğin tencere kulp tamiri mümkündür krom kaynağı kullanılır , tencere taban tamiri mümkündür püskürtme tekniği ile taban tamiri yapılır . Ancak tencere tabanı düştü ve kullanıma devam edilirse hurdaya ayırmak zorunda kalabilirsiniz.

tencere taban onarimi 1

Tencere Tamiri

Endüstriyel alanda ki tencere tamiri tamamen profesyonel ortamlarda bilen deneyimli ekipler tarafından yapılması gerekmektedir , aksi takdirde atılan taban ömrü çok kısa olur .

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
    Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: