Pamukyeri mah. Mustafa Kemal Blv. no:235/2, 07400 Alanya/Antalya
trende

Krom Çizik Pas Çıkarma Ve Parlatma

01.05.2022
1.751
Krom Çizik Pas Çıkarma Ve Parlatma

Krom Çizik Pas Çıkarma Ve Parlatma

Krom parlatma ve polisaj işlemi firmamız bünyesinde profesyonel şekilde yapılmaktadır , krom üzerinde ki pas , çizik ve lekeler tamamen giderilmektedir .
Krom Çizik Pas Çıkarma Ve Parlatma

Krom yüzeyinde bulunan çizik ve pas lekelerini çıkarma daha sonrasında parlatma polisaj işlemi yapmadan önce krom ürünlerin cinsleri çeşitlerini bilmemiz gerekmektedir . Krom yüzeyinde oluşan pas derecesini krom üzerinde ki pas deforme etmiş ise zımpara kullanılmalı.

Krom Banyo Aksesuarlarını Parlatma

Krom yüzeyinde oluşan pas lekesi eğer ki krom musluk , krom duş bataryası yada krom banyo ürünlerinin yüzeyinde ise kaplama işlemi yani nikelaj uygulaması yapılması gerekmektedir . Musluk yüzeyinde ki kireç lekeleri ve benzeri olan lekelerin temizliği için profesyonel destek almak isterseniz ücretsiz bizlere ulaşabilirsiniz .

Krom aksesuarlarda eğer çizik var ise hiçbir şekilde krem , sprey tarzı ürünler ile geçirilemez .

Paslanmış Krom Nasıl Temizlenir ?

Paslanan krom , çelik ürünlerin yenilenmesi pastan arındırılması işlemi eğer ki pas derine işleyip krom , çelik ürünün yapısını bozmamışsa çeşitli krom cilaların yardımıyla yenilemesi yapılabilmektedir , ancak pas yapıda bozukluğa yol açmış ise o zaman özel krom çelik zımparaları ile işlem yapılıp polisaj işlemine girmesi gerekmektedir .

Krom kalitesi bu noktada önemlidir paslanmaz çelik olarak tabir edilen ürünlerin kalitesi düşük olursa paslanmalar çok yoğun olmaktadır .

Krom parlatma ve polisaj işlemi firmamız bünyesinde profesyonel şekilde yapılmaktadır , krom üzerinde ki pas , çizik ve lekeler tamamen giderilmektedir .
Krom Nasıl Parlatılır ?

Lekelenmiş Paslanmış Krom Yüzeyler Nasıl Temizlenir ?

Lekenin cinsi bu noktada önemlidir eğer ki leke kireç kaynaklıysa öncelikle kireç çözücü yardımıyla kireçten kurtulmak gerekir sonrasında gerekse zımpara gerek değilse çeşitli krom cilalar yardımıyla işlem yapılmalıdır . Alanya ve Antalya bölgelerinde ki tesislere özel ücretsiz numune sunma fırsatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Paslanmış Çelik Nasıl Temizlenir ?

Pas tutan çelik işlemi çeşitli kimyasallar yardımı ile arındırılır ardından 320 ve 150 numaralı özel zımparalar ile kazıma işlemi sonrası 4 katmanlı cilalama işlemi uygulanır ve temizlenir .

Havuz kenarlarında ki korkuluklar , havuz merdivenleri ve deniz merdivenleri bakımı konusunda mutlaka bilgi alın oksitlenmeden dolayı bakımları yaptırılmalı aksi halde sıfırlarının alınmaları gerekebilmektedir .

Krom Parlatma

Krom Parlatma işlemi firmamız bünyesinde gerekirse krom kaplama gerektiği durumlarda polisaj uygulaması ile deforme olan krom çelik ürünlerin bakımı yapılmaktadır .

Sıfır ürünler almak yerine polisaj yada krom kaplama uygulamaları çok daha uygun ve uzun yıllar ilk günkü gibi ürünlerin kullanıma kazandırılmasını sağlamaktadır .

Günümüzde yüksek maliyetler sebebiyle en çok aranan konular arasında krom parlatma yada krom kaplama kelimeleri gelmektedir .

Krom yüzeyler için satılan kimyasalları bilinçsiz şekilde kullanmak ürünü kısa süreli temizler uzun vadede ise kalıcı pas ve çürümelere yol açmaktadır , eğer ki bu konu hakkında detaylı bilginiz yoksa mutlaka firmamızdan bilgi alınız .

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: