Pamukyeri mah. Mustafa Kemal Blv. no:235/2, 07400 Alanya/Antalya
trende

Polisaj Firmaları

Polisaj Firmaları
Polisaj Firmaları | Özdemir Polisaj | Krom Yüzey Yenileme
Polisaj Firmaları | Özdemir Polisaj | Krom Yüzey Yenileme

Polisaj firmaları , arasında bulunan krom ürünlerin polisaj işlemini gerçekleştiren Özdemir Polisaj firmamız , 30 yıla aşkın süredir bir çok ilde faaliyet göstermiştir . Usta polisajcı günümüz şartlarında çok zor bulunmaktadır gerek iş yükü olsun gerekse teknik yönlerin çok teferruatlı olmasından kaynaklı . Alanya bölgesinde krom yüzey polisaj işlemlerini yapan tek firma olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz .

Polisaj Firmaları

Polisaj firmaları kendi içlerinde ayıran en büyük etkenlerden birisi kullanılan malzeme kalitesi polisaj firması işlemlerinde kullanılan krom parlatma cilası , polisaj keçeleri ve bir çok materyalin 1. sınıf kalitede olması şarttır , bir diğer etken ise profesyonel ve tecrübeli polisajcı her ne kadar kaliteli polisaj ürünleri olsa da bunları kullanan usta tecrübeli değil ise mutlaka yapılan işlemlerde problem ortaya çıkacaktır .

Polisaj Firmaları
Polisaj Firmaları

Polisaj Firmaları

Alanya Polisaj Firması

Alanya bölgesinde bulunan polisaj faaliyetleri gösteren firmamız Özdemir Polisaj garantisi ile Alanya bölgesinin tek polisajcısıdır . Bölgede bulunan tek polisajcı olmanın gururu ile en iyi fiyat garantisini vermekteyiz , polisaj fiyatları hakkında en uygun firma olarak hizmet vermekteyiz.

Alanya polisaj firmaları , krom polisaj
Alanya Polisaj Firmaları

Alanya bölgesiyle beraberinde Manavgat , Mahmutlar , Belek , Side , Oba , Kemer gibi bir çok bölgede yoğun şekilde çalışmalarımız devam etmektedir .

Doğru Polisaj Firması Seçimi

Aradığımız firmayı seçerken ilk dikkat etmemiz gereken husus referanslarıdır , ne kadar çok referans var ise o kadar tecrübe sahibidir bir firma . Gerekli görüldüğü takdirde referans bilgilerinden firma araştırması yapılmalı bu şekilde çok daha sağlıklı kararlar verebiliriz .

 • Krom ekipman polisajı yapacak firmanın referans bilgileri
 • Polisajı yapacak firma çalışanlarının bilgi düzeyi
 • Firmanın verilen işi kaldırabilecek alt yapı bilgileri
 • Muhakkak yerinde ziyaret ile firma kontrolü

Alanya polisaj firmaları

krom polisajkrom yuzey polisaji

Polisaj Çeşitleri Nelerdir ?

Krom Polisaj

Polisajcı için iş alımı payında ki en büyük payı kaplar , havuz merdiveni çatal kaşık ve bıçak ürünleri krom tezgah vb. bütün ürünler krom polisaj alanındadır .

Bakır Polisaj

Maaliyeti krom ürünlere göre fazla olan genellikle pahalı ürünlerdir , bu ürünler bakır yada sarı pirinçtir . Polisaj işlemi sırasında kullanılan malzemeler farklı ve özeldir.

Metal Polisaj

Metal ürünlerin genellikle özel sıyırma keçeleri ile uygulaması yapılır genellikle ucuz ürünlerdir maaliyeti düşüktür .

Polisajcı

Polisajcı

Polisajcı , Alanya bölgesinde tek firma olarak faaliyet gösteren Özdemir Polisaj firması otel ekipmanları ve restorant malzemelerinin parlatma ve temizleme işlerini yapmaktadır .

 • 1. Çatal, Kaşık, Bıçak Parlatma ( Polisaj )
 • 2. Şarap kovaları , Buz kovaları , Takım kovaları, Şarap kovası ayaklığı ( Polisaj )
 • 3. Çay Botlarının , Çorba Botları, Kahve Botları ( Polisaj – Bakır Parlatma )
 • 4. Parlatılması mümkün masa ayakları ( nikelaj ve parlatma )
 • 7. Büfede ki krom olan yemek isimliklere kadar tüm krom ürünlerin polisaj işlemi uygundur

Polisajcı – alanya polisaj – antalya polisajcı . Krom polisaj – polisaj malzemeleri * polisaj yapan yerler , paslı krom yüzey temizleme , pas kromdan nasıl çıkar ? – krom parlatma – krom nasıl parlatılır , En iyi polisajcı – krom masa ayağı polisajı – krom masa ayağı parlatma , polisaj nedir ? polisaj – polisaj cilası , metal polisaj

Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
  Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: