Pamukyeri mah. Mustafa Kemal Blv. no:235/2, 07400 Alanya/Antalya
trende

Teflon Kaplama

08.09.2022
1.347
Teflon Kaplama

Teflon Kaplama

Teflon Kaplama , Teflon kaplama fiyatları .
Teflon kaplama hizmeti veren firmamız çizilen ve teflon özelliğini kaybeden ürünlerin kaplama yöntemi ile tekrar orijinal hali ile kullanıma kazandırmaktadır .

Teflon kaplama hizmeti vermekte olan firmamız , Wok tava , balık tavası vb. ürünler ile Pastane ekmek , poğaca tepsisi vb. ürünlerde 1. sınıf hammadde ile %100 müşteri memnuniyeti sağlanarak üretimlerimiz sağlanmaktadır .

Teflon Kaplama Çeşitleri


P.T.F.E. Kaplama ( Polytetra fluoro ethylene)

F.E.P. Kaplama (Fluorinated ethylene propylene)

P.F.A (Perfluoro alkoxy)

E.C.T.F.E.


PTFE Kaplama Nedir ?

PTFE Kaplamalar , teflon kaplama ismi ile bilinmektedir ancak bunun orijinal ismi Non Stick uygulamadır . Teflon kaplama uygulaması gıda temas uygunluk belgesi içermektedir .

Teflon Tava Kaplama
Teflon kaplama hizmeti veren firmamız çizilen ve teflon özelliğini kaybeden ürünlerin kaplama yöntemi ile tekrar orijinal hali ile kullanıma kazandırmaktadır . Uygun teflon kaplama

Otellerde , pastanelerde , restorantlarda kullanılan tavalar , pastanelerde kullanılan tepsilere kadar kek kalıpları ve benzeri yüzeylerinde teflon maddesi kullanılan ürünler mecburen bir süre sonra yüzeyde ki deformasyondan dolayı ya atılacak yada yenisi alınması gerekmektedir , bu durumda sıfır maliyetlerin çok yüksek olmasından dolayı bu ürünlerin kaplama yaptırılması çok daha mantıklı olmaktadır .

Teflon Kaplama Fiyatları

Teflon kaplama fiyatları için lütfen bizlerle iletişime geçiniz hammaddesini dolar kuru üzerinden aldığımız için farklılık gösterebilmektedir , ürün görselini whatsapp yolu ile bizlere gönderip fiyat almanız daha sağlıklı olacağı için sabit fiyatlar verilememektedir .

Teflon Kaplama Fiyatları , uygun teflon kaplama fiyatları ile firmamız bünyesinde her türlü tava , tepsi ürünlerin teflon kaplaması yapılmaktadır .
Teflon Kaplama Fiyatları

Teflon kaplama – İstanbul teflon kaplama – teflon tava kaplama * Ankara teflon kaplama _ İzmir teflon kaplama * Antalya teflon kaplama – Teflon kaplama firmaları _ teflon –

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
    Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: