Pamukyeri mah. Mustafa Kemal Blv. no:235/2, 07400 Alanya/Antalya
trende

Teflon Tava Tamiri

06.05.2022
2.132
Ürün Fiyatı:
Teflon Tava Tamiri Yapışmaz tava tamiri
Teflon Tava Kaplama
Teflon Tava Tamiri

Teflon Tava Tamiri

Teflon tava tamiri yapan firmamız içi çizilen yapışmaz tavaları kaplama yöntemi ile tekrar orijinal hali ile kullanıma kazandırmaktadır .
Teflon Tava Tamiri

Teflon tava tamiri , yapmakta olan firmamız yapışmaz teflon tavalar içerisinde oluşan çizilmeleri ve bozulmaları yok ederek tekrardan ürünü fabrikasyon hale geri getirmektedir . Özellikle Otel vb. firmaların en büyük sorunlarından biriside teflon tavalar içerisinde oluşan çizilmeler sonucu ürünlerin işlevlerini yerine getiremeyip içinde yapılan yemeklerin yapışmasıdır . İçerisi deforme olan teflon tavaların öncelikle iç kısımları tamamen zımparalanır ve kaplama uygulanmasına müsait hale getirilir daha sonrasında 1. sınıf teflon ile kaplama işlemi gerçekleştirilir .

Teflon Tava Tamiri Nasıl Yapılır ?

Zamanla sık kullanım sonucu işlevini yitiren yapışmaz teflon tavaların tamiri nasıl yapılır konusu sıfır fiyatların artmasıyla en çok araştırılan konulardan birisi haline gelmiş bulunmaktadır . Teflon tavalar 350 °C ısıya ulaştıklarında polimer tamamen erime noktasına gelir ve tava içerisinde ki yemeği çizerek karıştırıldığı sırada bu polimer sıyrılır.

Bu noktada aslında ciddi sağlık problemlerine sebebiyet riski bulunmaktadır çünkü çizilen yapışmaz teflon tava içerisinde ki kimyasal maddenin yapılan yemeğe karışma riski bulunmaktadır ve son derece zehirleyici bir maddedir .

Çizilen Teflon Tava Nasıl Tamir Edilir ?

Teflon tavaların raf ömürleri tamamen kullanıma bağlı olarak kalmaktadır genel olarak teflon tavalar büyük işletmelerde ki ömürleri yaklaşık 6 ay 1 sene arasındadır çizilip deforme olan bu tavaların sıfır alınması yerine tamiri yapılarak kullanıma sunulması daha avantajlıdır .

Yapışmaz Tava Tamiri

Yapışmaz tava tamiri , yüzey kaplaması sistemi ile 500 °C ısıya maruz bırakılarak yapılan sistemdir . Yapışmaz tavaları uzun süre kullanımda tutabilmenin sırrı çelik karıştırıcıları kullanmamaktır .

Yapışmaz tava tamiri yapan firmamız içi çizilmiş yapışmaz teflon tavaların tamiri işlemini yapmaktadır . Teflon tava kaplama ile ürünleriniz ilk günkü halini almaktadır .
Yapışmaz Tava Tamiri

Yapışmaz Teflon Tava Kullanım Hataları

  • Yüksek ısılarda uzun süre yapışmaz tavaların kullanılması .
  • Yapışmaz teflon tavaların çelik , metal ürünler ile karıştırılması .
  • Teflon tavaların iç içe konulması yüzey deformelerine sebebiyet verir .
  • Kullanılan asidik ilaçlar tamamen deformeye sebep verir .
  • Temizlik sırasında kullanılan tel vb. ürünler yüzeyde çizilmeye sebep olur .

Yapışmaz Teflon Tava Hizmet Alanlarımız

Alanya ve Antalya bölgesi için özel iskontolu teflon tava tamir hizmeti verilmektedir . Bölgemize özel ücretsiz numune imkanı yanı sıra işletmeyi ziyaret ederek yerinde sorunlara çözüm bulabilme imkanımız bulunmaktadır . Tencere ve tava tamir hizmetlerimiz tüm Türkiye’ ye kargo yolu ile sıkıntısız şekilde yapılmaktadır .

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
    Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: