Pamukyeri mah. Mustafa Kemal Blv. no:235/2, 07400 Alanya/Antalya
trende

Tencere Taban Yenileme | 5 Yıl Garanti

Tencere Taban Yenileme | 5 Yıl Garanti

Tencere endüstriyel mutfaklarda kullanılan ekipmanların başında gelir bundan dolayı taban kısımlarında deformeler kullanım kaynaklı çok fazla olur yenileme işlemini Özdemir Polisaj firması olarak 32 yıllık tecrübemizi sizlere sunuyoruz . Yemek yapmak için kullanılan tencere uzun süreli ocakta kalma durumlarında taban kısımları bozulur ve düşer tamiri konusunda geç kalınmamalı .

Tencere Taban Yenileme

Tencere taban yenileme konusunda en büyük yapılan hatalardan ilki tabanı düşmüş tencere yada kazan ürününün tamiri konusunda geç kalınması . Altı – tabanı düşen tencere veya kazanlar yemeklerde yanma yapar .

Tencere Taban Yenileme - Tamiri
Tencere Taban Yenileme – Tamiri

Yemekhane ve büyük firma mutfaklarında ki sorunların başında gelen tencere taban problemi yenileme süresiyle birlikte raf ömürleri uzar . Türkiye’nin İstanbul’dan İzmir’e oradan tüm doğu illerimize tencere taban yenileme işlemi hizmeti sunmaktayız .

Tencere Taban Yenileme Avantajları

  • Tencere taban yenileme , işlem sonrasında 5 yıl garantili raf ömrü uzar .
  • Yüksek maliyetli tencereler almak yerine elde olan tencerelerin taban tamiri yapılınca fazladan harcanacak olan paramız cepte kalacak .
  • Yapıştırma taban 2 sene içinde mutlaka düşüyorken Özdemir polisaj güvencesiyle yapılan tencere tabanı yenileme işlemi en az 5 sene kullanımda kalıyor .
  • Tencere taban tamiri olacak ürünün mutlaka taban yenileme işleminden sonra polisaj işlemi yapılır bu sayede taban yenilenmiş tencere ve kazan ilk günkü halini alır .
  • Tencere içlerine sağlık bakanlığı kanunları gereği bir işlem uygulanamazken dış yüzeyi polisaj işlemine uygundur taban tamiri işleminden hemen sonra başlanır .
Tencere Taban Tamiri - Tencere Tabanı Yenileme
Tencere Taban Tamiri – Tencere Tabanı Yenileme

Tencere Taban Tamiri

Tencere taban tamiri araştırmalarımız sonucu şirketler için en maliyetli ürünler arasına girmektedir , tencere taban düşmesinden sonra kullanılamadığı için tamiri bilinmez ise sıfır ürünler alınmak zorunda kalınıyor . Eğer ki altı düşen tencere tamir edilmezse kullanılamaz hale gelir bu yüzden tamiri konusunu ihmal etmemek gerekir .

Tencere Taban Tamiri - Taban Yenileme
Tencere Taban Tamiri – Taban Yenileme

Tencere Taban Tamirine Geç Kalınması Sonucu

Tencere taban tamiri geç kalınmaması gereken bir konudur , Özdemir firması ile sizlere 5 yıllık dev güvence veriyoruz .

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
    Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: