Pamukyeri mah. Mustafa Kemal Blv. no:235/2, 07400 Alanya/Antalya
trende

Tencere Tamiri Tadilatı | 5 Yıl Garanti

Tencere Tamiri Tadilatı | 5 Yıl Garanti

Tencere Tamiri Tadilatı Onarımı

Tencere tamiri tadilatı , tencere kulp tamiri ve onarımı hizmeti sunan Özdemir Polisaj firması olarak siz değerli müşterilerimizle 32 yıllık endüstriyel deneyimimizle sektöre her daim yön çizmiş bütün yenilikleri piyasaya sunmaktan gurur duyuyoruz .

Tencere Tamiri ve Onarım Süreçleri

Tencere Tamiri / Özdemir Polisaj

Tencere Tamiri 1 : Taban Sökümü

Tabanı bozulan tencere , kazan ve yağ tavalarının öncelikle taban kısmı sökülmemiş ise sökülür . Tencere tabanı tamir işleminin sağlıklı ve sağlam olabilmesi adına sökülen taban ardından ürün tabanında temizleme ve taban yenileme işlemi yapılır . Tencerenin sökülen taban yerinin temizlik işlemi çok teknik bir işlem olduğu için muhakkak profesyonel ekiplerce yapılması uygundur .

Tencere Tamiri 2 : Taban Düzeltme

tencere tamiri , tencere taban tamiri
tencere tamiri , tencere taban tamiri

Sökülüp temizlenen ürün daha sonrasında pres yardımı ile iç kısmında oluşan kabarıklıklar varsa eğilmeler fabrikasyon kalitesinde düzeltilir .

Tencere taban tamiri işlemine hazır hale gelir , Uzman ekiplerimizce tabanı bozulan tencere tamiri işlemi için taban atma odasına götürülür .

Tencere Tamiri / Tencere Taban Tamiri

Tencere Tamiri 3 : Torna Freze Sistemi

Tencere Tamiri endüstriyel sektör içerisinde oldukça önemli bir noktada tencere tamiri işleri yapanlar arasında bizim en büyük farkımız tencere tamiri işleminin sonrasında tencere tabanı tamiri işleminin hemen ardından torna freze sistemine götürülüp taban bölümünün tamamen fabrikasyon ayarına getirilmesidir . Tencere tamiri firmaları arasında bu sistemi kullanıp tencere tamiri yapacak firmaların yok denecek kadar az olması tencere tamiri konusunda farkımızı ortaya çıkarmaktadır

Tencere Tamiri / Torna Freze Sistemi Nedir ?

Tencere taban tamiri işleminin hemen ardından tencere , tava ve kazanlar taban düzeltme işlemi olan torna frezeye sokulur . Torna freze sistemi tencere tamiri sonrasında tencere tabanının tamamen fabrikasyon ayara getirilmesi işlemidir ve Türkiye’ de sadece firmamız bünyesinde torna freze işlemi yapılmaktadır .

Tencere Tamiri 4 : Tencere Kulp Tamiri

Tencere Kulp Tamiri işlemlerimizde kullanılan kulplar eğme mil değildir tamamen orijinal tencere kulp tamiri işleminde ki ürünler orijinal kulplardır .

tencere kulp tamiri
tencere kulp tamiri

Tencere Tamiri Hizmetlerimiz ile İlgili Makalemize Buradan ulaşabilirsiniz <

Tencere Kulp tamiri işlemlerimiz uygun fiyatlardadır . Aynı şekilde tencere tamiri fiyatları arasında en uygun fiyat garantisi Özdemir Polisaj firması olarak vermekteyiz . Özellikle dikkat edilmesi gereken unsur tencere kulp tamiri işleminde kulp ürününün orijinal olmasıdır .

Tencere kulp tamiri bir tencere için olmazsa olmaz ürün durumudur çünkü tencere kulpu kırılması yada olmaması sıcak tencerenin tutulması bir yerden bir yere taşınması çok zor olacaktır.

Tencere Kulp Tamiri / Özdemir Polisaj

Tencere Tamiri Sonrası Tencere Polisaj İşlemi

Tencere Nasıl Parlatılır ?

Tencere nasıl parlatılır ? sorusu işin en şatafatlı tarafıdır . Kusursuz tencere tamiri ardından yapılacak olan tencere parlatma işlemi son adımdır . Tencere Parlatma işlemi için öncelikle ,

Dışı yanmış tencere nasıl parlar ?

Tencerenin yanmış kısımları öncelikle zımpara uygulaması ile hiç boşluk kalamayacak şekilde zımparalanır . Sonrasında Tencere parlatma polisaj işleminin uygulanması için %100 orijinal bal mumu cilalarımız ile tencere yüzeyine uygulaması başlanır .

tencere tamiri , tencere taban tamiri
tencere tamiri , tencere taban tamiri , tencere parlatma tencere nasıl parlar

Tencere Tamiri / Parlatma Nasıl Yapılır ?

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
    Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: