Pamukyeri mah. Mustafa Kemal Blv. no:235/2, 07400 Alanya/Antalya
trende

Tencere Tamiri – 5 Yıl Garanti | Özdemir Polisaj

19.02.2022
1.444
Ürün Fiyatı:
Tencere Tamiri 1200
Tencere Tamiri
Tencere Tamiri – 5 Yıl Garanti | Özdemir Polisaj

Tencere Tamiri

Tencere tamiri , firmaları arasında ki en uygun fiyatlı işlem garantisi , yıpranan tencere için garantili tamiri çözümleri.
Tencere Tamiri
Tencere Tamiri

Tencere Tamiri

Tencere Tamiri Özdemir Polisaj firması güvencesi altında 5 yıl Garantili Hizmet Vermekte .

Tencere Tamiri . Yemekhane ve toplu olarak yemek hazırlanan işletmeler için bakım ve tamir maliyetinin düşürülmesi için başvurulan en yaygın örnektir .

Başlıca kullanım hataları tencere temizliği için yapılan yöntemlerdir tencere aside daldırılıp bekletilirse mutlaka tamiri yapılma düzeyine gelir . Tamiri yapılmak zorunda kalınmasının sebebi tencere aside daldırıldığı an orijinal tencere taban yapıştırmadır bundan dolayı asit yapıştırma tabanı düşürür .

Deforme olan tencere hakkında Türkiye’nin birçok ilinden özellikle Bursa , İzmir , Antalya , Alanya , Muğla , Manisa , Burdur gibi illerimizden tencere tamiri yardım talepleri gelmektedir .

Tencere tamiri , tabanı düşen tencere için garantili tamiri hizmetleri . Tencere tamiri sistemleri .
Tencere tamiri , tencere taban tamiri , tencere kulp tamiri

Ocaklarda yüksek ısıya maruz kalan tencere ve tavaların taban kısımlarında tamamen kopma yada çatlamalar oluşmaktadır , yıpranmış olan bu tencerelerin taban tamirine muhakkak gönderilmesi gerekir aksi halde içinde yapılan yemeklerde taban bozulduğundan dolayı yanma olur .

Tencere Taban Tamiri

Tencere Taban tamiri , Sürekli tencerenin yüksek ateş üstünde bırakılmasından kaynaklı tencerenin taban kısmının kopmasına yol açar . Türkiye’de sadece Özdemir Polisaj firmasına özel Torna Freze sistemi ile tabanlar fabrikasyon hal ile sunulmaktadır .

Tencere Taban Tamiri

Tencere taban tamiri endüstriyel tencere tamiri yapan firmamız , tencere altı tamiri konusunda ileri düzey ekipmanlar ile tabanları fabrikasyon halde sunmaktadır .

Tencerenin dış yüzeyini temizlemek amaçlı aside daldırma işlemi yapılması .

Tencere tamirine en çok başvuru sebepleri bu iki ana sebeptir .

Tencere Tamiri Nasıl Yapılır ?

Tencere Tamiri

Zaman içerisinde deforme olan tencereler için en sağlıklı yöntem alüminyum püskürtme taban atmaktır .
Tencere Tamiri adı altında yapıştırma taban yöntemleri kesinlikle sağlıksız olmakla birlikte çokta dayanıksızdır.

Tencere Taban Tamiri
Tencere Tamiri

Tencere Taban Tamiri yanısıra tencere kulp tamiri ve hepsini tamamlayıcı olan polisaj işleminine profesyonel ekibimiz sayesinde gerçekleştirmekteyiz .

Tencere Tamiri garantili hasarlı tencere için tamiri Özdemir polisaj firmasında .
Tencere Tamiri

Tencere Tamiri işlemlerinden sonra mutlaka polisaj işlemlerini de yaptırmanızı tavsiye ediyoruz , polisaj işleminde ürünlerin fabrikadan çıktığı ilk haline geri dönmesi amaçlanır bütün çizik vs. deforme izleri giderilir .

Tencere tamiri , firmaları arasında ki kaliteli ürün ve uygun fiyat garantisi veren yıpranan tencere için tamiri gerçekleştiren firma .
Tencere Tamiri

Tencere Tamiri Sistemleri

Tencere Tamiri Basamakları

  • Deforme Tencere öncelikle tamiri esnasında sağlam olması için tabanı sökülür tamiri yapılır .
  • Tencere eğer ki alt kısmında yırtılma yok ise tamiri rahatlıkla yapılır .
  • Tencere tamiri yapılacak olan ürünün kesinlikle zaman kaybetmemesi gerekir tencere tamiri yapılmadan tabansız şekilde kullanılırsa geri dönüşü olmayan sonuçlar ortaya çıkabilir.

İstanbul Tencere Tamiri

İstanbul bölgesi tencere tamiri ve tencere taban tamiri teklifleri özel iskontolu ( indirimli fiyatlardan verilecektir , bu bölgede ki işletme , yemekhane ve toplu yemek yapan firmaların ihtiyaçlarına özel teklifler sunulacaktır .

Ankara Tencere Tamiri

Ankara bölgesi tencere tamiri konusunda toplu yemek yapılan işletmelerde catering firmalarına özel indirimli fiyatlardan hizmet verilecektir .

Ziyaretçi Yorumları - 5 Yorum
  1. Hasan dedi ki:

    Tencere tamiri konusunda ve bozulmuş tencere taban konusunda tamiri garantili çözümler sunan tek firma. Endüstiriyel tencere taban tamiri işleri için çalışma yaptık sonuçlar fiyat ile uygun garantili tamir

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: