Pamukyeri mah. Mustafa Kemal Blv. no:235/2, 07400 Alanya/Antalya
trende

Yemek Kazanı Tamiri – 5 Yıl Garanti

Ürün Fiyatı:
Yemek Kazanı Tamiri
Yemek Kazanı Tamiri
Yemek Kazanı Tamiri – 5 Yıl Garanti

Yemek Kazanı Tamiri

Yemek kazanı tamiri , tabanı deforme olmuş yemek kazanı ile yapılan yemekler yanar acil şekilde tamiri yapılması gerekmektedir .
Yemek Kazanı Tamiri

Yemek Kazanı Tamiri . Yemekhane ve toplu yemek yapılan işletmelerde kullanılan yemek kazanı sürekli ateş üstünde bekletildiği için taban tamiri yapılması durumunda kalınmaktadır. Yemek kazanı tamiri konusunda yemek yapılan alanlarda kullanılan tencere uzun süreli çalışma temposu ile birlikte taban kısımları düşer yada deformeler oluşur buda yemeklerde yanmalara sebebiyet verir .

Yemek kazanı tamiri gerektiren koşullar oluşmuşsa bu hususta geç kalınmamalı tabanı bozulan tencere ile yemek yapmaya devam edilirse tencere tamamen kullanılmaz hale gelme durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz . Sanayi tipi tencere tamiri garantili yöntemleri .

Yemek Kazanı Taban Tamiri

Yemek kazanı taban tamiri işlemleri tamamen garantilidir , deforme olan yemek kazanı tabanı garantili şekilde tamiri yapılır .

Yemek Kazanı Taban Tamiri

Yemek kazanı taban tamiri , deforme olan yemek kazanı tabanı mutlak suretle tamiri yatırılmalıdır , aksi halde yemek kazanı taban bölümü düşer yada çatlama sonucu yemeklerde yanmaya yol açar . Yemek kazanı tabanı tamiri aksatılmaması gereken önemli bir unsurdur .

Yemek yapılan kazanların mutlak suretle tamirleri belli aralıklarla yaptırılmak zorundadır , yapıştırma tabanlar oldukça sağlıksız yöntem olduğu için en iyi tencere tamiri yöntemi alüminyum püskürtme taban tamiri tekniği ile yapılan tencere tamiridir .

Yemek kazanı tamiri , aksatılmaması gereken önemli bir konusudur taban deforme tencere sonucu tamiri geciktirilmemelidir.
yemek kazanı tamiri

Yemekhanelerde ki en çok kullanılan ekipmanlardan birisi olan yemek kazanı zaman içerisinde tabanı düşer bununda tamiri Özdemir Polisaj firması güvencesiyle yapılabilmektedir. Firmamızın taban tamiri yanı sıra kulp tamiri ve tencere polisaj (parlatma) işlemi yapılmaktadır .

Yemek Kazanı Tamiri Aşamaları

Tesis mutfaklarında bulunan yemeklerin hazırlandığı yemek kazanı bizi yarı yolda bırakmasın istiyorsak taban tamiri yenilemesini zamanı gelmeden önce yaptırmamız gerekmektedir .

yemek kazanı tamiri - yemek tenceresi tamiri
  • Deforme olan yemek kazanı ilk aşamada tabanı hafif şekilde açılmaya başlar bu adımda tamiri hemen başlanmalıdır.
  • Tabanı açılan kazan içinde yapılan yemek içinde mutlaka yanık tadı gelmeye başlayacaktır .
  • Unutmayalım ki geç kalınan yemek kazanı eğer taban tamamen düşmüş halde kullanılırsa tamiri yapılmazsa mutlaka sonucu hurdalık olacaktır.

Yemek Kazanı Taban Tamiri – Garantili

Yemek Kazanı Taban Tamiri Nasıl Tamiri Yapılır ?
Yemek Kazanı Tamiri

Yemek kazanı tamiri konusunda yeni makaleler için lütfen tıklayın <

Tencere Taban Tamiri konusunda ki Makalemiz için lütfen tıklayın <

Yemek Kazanı Genel Kullanım Hataları Tamiri Sebepleri

Öztiryakiler endüstriyel ekipmanları arasında yemek ve gastronomi alanında en çok kullanılan ekipman kazanı , aşırı kullanımdan dolayı tamiri söz konusu olmaktadır .

Özdemir Polisaj firması olarak bizler Türkiye’nin bütün illerine hizmet vermekteyiz İstanbul , Ankara , İzmir , Bursa , Mersin , Samsun , Urfa , Gaziantep , Batman ve daha onlarca ilimiz ile senelerin verdiği güven ve kalite ile hizmet vermeye devam ediyoruz .

Özdemir Polisaj / Yemek Kazanı Tamiri

Yemek tenceresi taban tamiri , yemek kazanı taban tamiri , yemek kazanı taban tamir.

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
    Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: