Pamukyeri mah. Mustafa Kemal Blv. no:235/2, 07400 Alanya/Antalya
trende

Yemek Tenceresi Tamiri – 5 Yıl Garanti

Yemek Tenceresi Tamiri – 5 Yıl Garanti

Yemek tenceresi tamiri . Türkiye’nin dört bir noktasında ki tesislere hizmet verilmektedir. Yemekhanelerde ki yemek kazanı tamiri oldukça önemli bir konudur altı yanmış tencere ve tava ürünlerinin taban tamiri edilmesi gerekmektedir aksi takdirde hurdaya ayırmak zorunda kalabilirsiniz. Yemek kazanı tamiri özellikle son dönemde artan sıfır endüstriyel ekipman fiyatlarından dolayı rağbeti artmış durumdadır.

yemek kazanı tamiri - yemek tenceresi tamiri
yemek kazanı tamiri – yemek tenceresi tamiri

Yemek Tenceresi Tamiri

Yemek tenceresi toplu yemekhanelerde oldukça sık kullanılan bir ekipmandır tamiri konusunda firmamız en uygun fiyat garantisini vermektedir .

Yemekhanelerde bulunan yemek kazanı işletmelerde ki ocaklarda uzun süre kaldığından dolayı taban tamiri işlemine gidilmesi durumunda kalınmaktadır . Yemek tenceresi tamiri hem ekonomik hem de daha sağlıklı bir çözümdür .

Yemek Tenceresi Hangi Durumlarda Tamiri Uygundur ?

  • Yemek tenceresi taban düştüğünde tamiri mecburi olan bir konudur . Düşmüş taban ile yapılan yemekler tencerenin kazanın tamamen hurdaya dönüşmesine yol açmaktadır .
  • Tesislerde kullanılan yemek kazanı aşırı kullanım sonucu taban bölgesinde oluşan deformelerden dolayı tamiri ivedi bir şekilde yapılması gerekir .
  • Özellikle kızartma tavası sürekli ateş üzerinde kaldığından taban kısımlarında düşmeler yada açılmalar olabilmektedir bu yüzden bunlarında tamiri mecburidir .

Yemek Tenceresi , Kazanı , Kızartma Tavası Kullanım Hataları Tamiri Sebepleri

yemek tenceresi taban tamiri
yemek tenceresi taban tamiri

Yemekhanelerde en çok kullanılan ekipman olan yemek tenceresi içi sıcak iken ani soğuk suya maruz bırakılırsa yapıştırma taban düşer buda tamiri beraberinde getirir .

Yemek tenceresi asla yıkamaya verilirken hızla bırakılmamalıdır taban tamiri olayına sebebiyet verir.

Yemek Tenceresi Kötü Kullanımda Hangi Aşamalarda Tamiri Gerçekleşir ?

Yemek Tenceresi Tamiri Aşamaları

- Yemek tenceresi tamiri konusunda öncelikle taban sökülür tamiri yapılacak olacak yüzey yenileme işlemi yapıldıktan sonra taban atılır .
- Yemek Kazanı eğer ki durumu çok kötüyse taban tamiri işlemi uygulanır  taban yenileme işlemi uygulanan yemek kazanı kulp tamiri işlemleri ile sıfırlanır .
- Tesislerde altı yanmış kulpu kopmuş bir çok tencere , kazan ve tava bulunmaktadır bunların tamiri mümkün olduğunca erken suretle yaptırılmalıdır .
- Önemli olan bir konuda kızartma tavaları , kızartma tavası her zaman yüksek ısıya uzun süreli maruz kalan ekipmandır taban tamiri mutlak suretle yaptırılmalıdır .
kızartma tavası tamiri
kızartma tavası tamiri

Tencere , kazan ve taban tamiri yenileme . İşlemi için bağlantıya tıklayınız .

Kızartma Tavası Yıpranması Sonucu Taban Tamiri Yenileme İşlemi

Kızartma tavası yemekhane , yemek firmaları ve toplu yemen yapılan alanlarda en çok kullanılan ekipman olmasından dolayı taban tamiri işlemine yenileme durumuna en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden biridir .

Tencere , Kazan Taban Tamiri

Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
    Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: